Nagrade

2017. 

Nagrada za tekst, izbor teme i dramaturgiju Kseniji Zec i Saši Božiću za predstavu "U zvijezde"

14. međunarodni dječji kazališni festival "Pozorište Zvezdarište", Beograd.

 

Druga nagrada dječjeg žirija predstavi "U zvijezde"

14. međunarodni dječji kazališni festival "Pozorište Zvezdarište", Beograd.

 

Nagrada za najbolju glumačku suigru ansamblu predstave "U zvijezde"

20. Susret profesionalnih kazališta za djecu i mlade HC Assitej, Čakovec.

 

Nagrada za najbolje oblikovanje svjetla Lucijanu Rokiju za predstavu "Som na cilome svitu"

50. Međunarodni lutkarski festival PIF, Zagreb.

 

Nagrada za najbolju scenografiju Aleni Pavlović za predstavu "Som na cilome svitu"

50. Međunarodni lutkarski festival PIF, Zagreb.

 

Nagrada TIBOR SEKELJ za najhumaniju poruku za predstavu "Som na cilome svitu"

50. Međunarodni lutkarski festival PIF, Zagreb.

 

Nagrada za najbolje oblikovanje svjetla Tamari Kučinović i Lucijanu Rokiju za predstavu "Ukradeno sunce"

26. Susret lutkara i lutkarskih kazališta, Zadar.

 

Nagrada za najbolju scenografiju Aleni Pavlović za predstavu "Ukradeno sunce"

26. Susret lutkara i lutkarskih kazališta, Zadar.

 

Nagrada za najbolju glumačku suigru ansamblu predstave "U zvijezde"

10. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.

 

Nagrada za najbolju glumačko ostvarenje Petru Konkoju za ulogu u predstavi "U zvijezde"

10. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić,Split.

 

Nagrada za najbolju režiju Kseniji Zec i Saši Božiću za predstavu "U zvijezde" 

10. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.

 

2016.

Nagrada za najbolju žensku ulogu Lari Živolić, za ulogu u predstavi "Moj prijatelj Mačkodlak"

9. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.

 

Nagrada za najbolju mušku ulogu Franji Đakoviću, za uloge u predstavi "Moj prijatelj Mačkodlak"

9. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.

 

Nagrada za najbolju režiju Ivanu Plazibatu za predstavu "Moj prijatelj Mačkodlak"

9. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split. 

 

Nagrada za scenografiju Aleni Pavlović za predstavu "Ukradeno sunce"

49. Međunarodni festival kazališta lutaka PIF Zagreb.

 

2015.

Nagrada za najbolju režiju, Olji Lozici za predstavu "Darmarzemska"
15. Naj, naj, naj festival, Zagreb.


Nagrada za najbolju scenografiju, Igoru Vasiljevu za predstavu "Darmarzemska"
15. Naj, naj, naj festival, Zagreb.


Nagrada za najbolju žensku ulogu, Andrei Majici za ulogu Marije u predstavi "Darmarzemska"
8. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.


Povelja za životno djelo za doprinos glumačkoj umjetnosti u lutkarstvu Srđanu Breškoviću
20. Vukovarsko lutkarsko proljeće, Vukovarsko- srijemska županija.


Nagrada za najbolju žensku ulogu, Andrei Majici za ulogu Marije u predstavi "Darmarzemska"
18. Susret profesionalnih kazališta za djecu i mlade HC Assitej, Čakovec


Nagrada za najbolju scenografiju, Igoru Vasiljevu za predstavu "Darmarzemska"
18. Susret profesionalnih kazališta za djecu i mlade HC Assitej


Nagrada za najbolji dramski tekst, Olji Lozici za predstavu "Darmarzemska"
18. Susret profesionalnih kazališta za djecu i mlade HC Assitej


Grand Prix za predstavu "Did i repa"
12. Međunarodni dječji festival "Pozorište Zvezdarište", Beograd.


Nagrada za glumca festivala Marku Petriću za ulogu Mage u predstavi "Did i repa"
12. Međunarodni dječji festival "Pozorište Zvezdarište", Beograd.

 

2014.

Nagrada za najbolju predstavu u cjelini, predstavi "Glazbatorij"
7. Festival hrvatske drame za djecu "Mali Marulić", Split. 


Nagrada za glumačka ostvarenja Nikši Arčaninu u "Glazbatoriju" i "Pobuni u postolarskoj radionici"
7. Festival hrvatske drame za djecu "Mali Marulić", Split.


Nagrada za glumačko ostvarenje u predstavi "Glazbatorij" Marku Petriću
7. festival hrvatske drame za djecu "Mali Marulić", Split.


Nagrada za scenski pokret Kseniji Zec i Saši Božiću za predstavu "Glazbatorij"
7. festiva hrvatske drame za djecu "Mali Marulić", Split.


Za najbolje muško ostvarenje Nikši Arčaninu za ulogu profesora u predstavi "Glazbatorij"
17. Festival ASSITEJ, Čakovec.


Nagrada za najbolje muško glumačko ostvarenje u lutkarskim predstavama ili predstavama za djecu
za ulogu Marka u predstavi "Glazbatorij" Marku Petriću - Nagrada hrvatskog glumišta, Zagreb. 

 

2013. 

Nagrada za najbolju predstavu u cjelini, predstavi "Did i repa"
13. Naj, naj, naj festival, Zagreb


Nagrada Milani Buzolić- Vučica za najbolju žensku ulogu, za ulogu Babe u predstavi "Did i repa"
13. Naj, naj,naj festival, Zagreb


Nagrada za najbolju režiju, Anici Tomić za predstavu "Did i repa"
13. Naj, naj, naj festival, Zagreb 


Nagrada za najbolju dramaturgiju, Jeleni Kovačić za predstavu "Did i repa"

13. Naj, naj, naj festival, Zagreb


Nagrada za najbolju predstavu u cjelini, predstavi "Did i repa"
6. festival hrvatske drame za djecu "Mali Marulić", Split


Nagrada za najbolju scensku glazbu, Nenadu Kovačiću za predstavu "Did i repa"
6. festival hrvatske drame za djecu "Mali Marulić"


Nagrada za najbolju režiju, Anici Tomić za predstavu "Did i repa"
6. festival hrvatske drame za djecu "Mali Marulić"


Nagrada za najbolju dramatizaciju, Olji Savičević Ivančević za predstavu "Čudnovate zgode šegrta Hlapića"

6. festival hrvatske drame za djecu "Mali Marulić"

 

2012.

Nagrada za lutkarsku animaciju, Andrei Majici za animaciju lika Prašnjavko u predstavi "Prašnjavko"
5. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.


Nagrada za likovni izričaj u cjelini, Sunčici Jerković i Ivanu Dobranu za predstavu "Prašnjavko"
5. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split

 

2011.

3. nagrada dječjeg žirija za najbolju predstavu u cjelini predstavi "Bajka o raspjevanom stablu"
SLUK - Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Zadar.


Nagrada za najbolju scenografiju, Vasilu Rokomanovu za predstavu "Bajka o raspjevanom stablu"
SLUK - Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Zadar.


Nagrada za najboljeg glumca animatora, Branimiru Rakiću za animaciju u predstavi "Sablasni šešir"
4. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.


Nagrada za najbolje lutke, Sunčici Jerković za predstavu "Sablasni šešir".
4. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.

 

2010.

Nagrada za najbolju predstavu u cjelini predstavi "More iz ormara"
3. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.


Nagrada za najbolji vizualni identitet, Voji Radoičiću za predstavu "More iz ormara"
3. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.


Nagrada za najbolju glazbu, Mati Matišiću za predstavu "More iz ormara"
3. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.


Nagrada za najbolju kostimografiju, Mariji Žarak predstavu "Pupoljak".
3. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split.

 

2009.

Nagrada za najbolju režiju, Slavču Malenovu za predstavu "Mala vila".
VIII. Međunarodni festival pozorišta za djecu, Banja Luka, 2009.


Nagrada za najbolju scensku rasvjetu, Dušanu Štekoviću za predstavu "Mala vila"
42. Međunarodni lutkarski festival PIF, Zagreb, 2009.


Nagrada za najbolju scenografiju, Vasilu Rokomanovu za predstavu "Mala vila"
42. Međunarodni lutkarski festival PIF, Zagreb, 2009.


Nagrada za najbolju žensku ulogu, Alin Antunović za predstavu "Mala vila"
22. Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Osijek, 2009.


Nagrada GKL-u Split za promicanje hrvatskog teksta.
22. Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Osijek, 2009.


Nagrada Dunji Adam za dugogodišnji rad u lutkarstvu
22. Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Osijek, 2009.


Nagrada za adaptaciju teksta, Slavču Malenovu za predstavu "Mala vila"
2. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split, 2009.


Nagrada za najbolju žensku ulogu, Alin Antunović za predstavu "Mala vila"
2. festival hrvatske drame za djecu Mali Marulić, Split, 2009.

 

2008.

Nagrada za najbolju kostimografiju, Ani Savić Gecan za predstavu "Mali plamen"
11. festival ASSITEJ-a, Čakovec, 2008.


Nagrada predstavi "Mali plamen" za najbolju predstavu u cjelini.
1. festival hrvatske drame za djecu "Mali Marulić", Split, 2008.


Nagrada za najbolju kostimografiju, Ani Savić Gecan za predstavu "Mali plamen"
1. festival hrvatske drame za djecu "Mali plamen", Split, 2008.


Nagrada za najbolju scenografiju, Ben Cainu i Tini Gverović za predstavu "Mali plamen".
1. festival hrvatske drame za djecu "Mali Marulić", Split, 2008.

 

2007.

Nagrada za najbolju scenski glazbu, skupini TBF za predstavu "Miševi i mačke naglavačke".
10. festival ASSITEJ-a, Čakovec, 2007.


Nagrada Sanji Vidan za ulogu Mlinarovog momka u predstavi "Mate s onega svita"
40. Međunarodni lutkarski festival PIF, Zagreb, 2007.


Nagrada ansamblu GKL-a Split za animaciju u predstavi "Lepeza mladosti"
Festival Katowice Dzieciom, 2007.


Nagrada za glumačko-animatorsko majstorstvo ansamblu predstave "Lepeza mladosti"
Međunarodni festival kazalištaza djecu, Subotica, 2007.


Nagrada za najbolji dizajn rasvjete, Dušku Štekoviću za predstavu "O zmaju koji je kokice jeo i jednu lažnu princezu sreo"
21. Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Split, 2007.


Nagrada za najbolju animaciju i glumačku kreaciju, Mileni Blažanović za ulogu Princeze u predstavi "O zmaju koji je kokice jeo i jednu lažnu princezu sreo"

21. Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Split, 2007. 


Nagrada dječjeg žirija za najbolju predstavu, predstavi "O zmaju koji je kokice jeo i jednu lažnu princezu sreo"
21. Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Split, 2007.

 

2006.
Nagrada za najbolje glumačko ostvarenje (muška uloga), Ivanu Mediću za ulogu Turčina u predstavi "Mate s onega svita"

9. festival ASSITEJ-a, Čakovec, 2006.

 

Nagrada stručnog žirija za kolektivnu igru, glumačkom ansamblu GKL-a Split za igru u predstavi "Mate s onega svita".

9. festival ASSITEJ-a, Čakovec, 2006. 


Nagrada za najbolji glumačko-animatorski ansambl, ansamblu predstave "Lepeza mladosti".
Naj, naj, naj festival, Zagreb, 2006.


2005.
Nagrada hrvatskog glumišta za najbolje glumačko ostvarenje u lutkarskoj predstavi, Branimiru Rakiću za ulogu Bogatog starog trgovca u predstavi "Lepeza mladosti".

Nagrada za najbolju predstavu u cjelini, predstavi "Lepeza mladosti"
8. festival ASSITEJ-a, Čakovec, 2005.

Nagrada za vizualni identitet predstave u cjelini, Vesni Balabanić za predstavu "Lepeza mladosti"
8. festival ASSITEJ-a, Čakovec, 2005.


Nagrada za najbolju skupnu igru, ansamblu predstave "Lepeza mladosti"
8. festival ASSITEJ-a, Čakovec, 2005.


Nagrada za najbolju glumačku kreaciju, Branimiru Rakiću za ulogu Vraga u predstavi "Snježna kraljica"
20. Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Osijek 2005.


Nagrada za najbolju glumačku kreaciju, Ivanu Mediću za ulogu Mačka u predstavi "Snježna kraljica"
20. Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Osijek 2005.


Nagrada za najbolju glumačku kreaciju, Andrei Majici za ulogu Gerde u predstavi "Snježna kraljica"
20. Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Osijek 2005.


Nagrada za kreaciju lutaka i kostima, Ivici Toliću za predstavu "Snježna kraljica"
20. Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Osijek 2005.


Nagrada za najbolju predstavu po sudu dječjeg žirija, predstavi "Snježna kraljica"
20. Susret lutkara i lutkarskih kazališta Hrvatske, Osijek 2005.


2004.
Nagrada hrvatskog glumišta za najbolju lutkarsku predstavu ili predstavu za djecu i mlade predstavi "Sivica" Zvonimira Baloga u režiji Vedrane Vrhovnik.


Nagrada za najbolji dramski tekst, Ladi Martinac Kralj za dramski tekst "Lastavica"
Naj, naj, naj festival, Zagreb, 2004.


Nagrada za najbolju sporednu žensku ulogu, Alin Antunović za ulogu Kokoši u predstavi "Lastavica"
Naj, naj, naj festival, Zagreb, 2004.


Nagrada za najbolju sporednu žensku ulogu, Dijani Gerić za ulogu Gusjenicu Gus u predstavi Lastavi
Naj, naj, naj festival, Zagreb, 2004.


2003.
Nagrada za najbolju žensku ulogu, Sanji Vidan za ulogu Pipa u predstavi "Pipo i Pipa u I.a"
6. festival ASSITEJ-a, Čakovec, 2003.