RASPORED / sezona 2019/2020

Ponedjeljak
16.
Rujan
11:00 sati
Ljudmila Fedorova
Redateljica: Ljudmila Fedorova

MALI RAKUN

Gdje: KUC Travno, Zagreb
52. međunarodni festival kazališta lutaka PIF, Zagreb
Gostovanje
Utorak
17.
Rujan
10:30 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Mala sirena
za DV Mala sirena
Gostovanje
Srijeda
18.
Rujan
10:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: za DV Dobri
u DV Dobri
Gostovanje
Srijeda
18.
Rujan
11:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: za DV Dobri
u DV Dobri
Gostovanje
Srijeda
18.
Rujan
14:30 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: za DV Dobri
u DV Dobri
Gostovanje
Četvrtak
19.
Rujan
9:45 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Gajeta
za DV Gajeta
Gostovanje
Četvrtak
19.
Rujan
12:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Tratinčica, Seget Donji
za DV Tratinčica
Gostovanje
Petak
20.
Rujan
10:30 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Žabica, Otok
za DV Žabica
Gostovanje
Petak
20.
Rujan
13:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Ana, Dicmo
za DV Ana
Gostovanje
Ponedjeljak
23.
Rujan
10:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Adriana
za DV Adriana
Gostovanje
Ponedjeljak
23.
Rujan
11:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Adriana
za DV Adriana
Gostovanje
Utorak
24.
Rujan
9:30 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Koralj
za DV Koralj
Gostovanje
Utorak
24.
Rujan
10:30 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Koralj
za DV Koralj
Gostovanje
Utorak
24.
Rujan
11:30 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Koralj
za DV Koralj
Gostovanje
Srijeda
25.
Rujan
11:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Petar Pan
za DV Petar Pan
Gostovanje
Srijeda
25.
Rujan
13:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Sv. Pavla apostola
za DV Sv. Pavla apostola
Gostovanje
Četvrtak
26.
Rujan
15:30 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Maslačak, Sinj
za DV Sinja
Gostovanje
Četvrtak
26.
Rujan
16:30 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Maslačak, Sinj
za DV Sinja
Gostovanje
Petak
27.
Rujan
10:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Maslačak, Sinj
za DV Sinja
Gostovanje
Petak
27.
Rujan
11:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: u DV Maslačak, Sinj
za DV Sinja
Gostovanje
Subota
28.
Rujan
11:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: GK Trstenik
TU-TU! Teatar u tvojoj ulici!
Slobodna prodaja
20,00
Ponedjeljak
30.
Rujan
9:45 sati
Ivan Kušan
Ivan Plazibat

LAŽEŠ, MELITA

Gdje: GKL Split
pretpremijerno za OŠ Splita
Slobodna prodaja
Ponedjeljak
30.
Rujan
10:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: za DV More
u DV More
Gostovanje
Ponedjeljak
30.
Rujan
11:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: za DV More
u DV More
Gostovanje
Ponedjeljak
30.
Rujan
11:30 sati
Ivan Kušan
Ivan Plazibat

LAŽEŠ, MELITA

Gdje: GKL Split
pretpremijerno za OŠ Splita
Slobodna prodaja
Ponedjeljak
30.
Rujan
16:00 sati
Prema bajci braće Grimm
Jenny Pashova

PEPELJUGA

Gdje: za DV More
u DV More
Gostovanje
Četvrtak
03.
Listopad
19:00 sati
Ivan Kušan
Ivan Plazibat

LAŽEŠ, MELITA

Gdje: GKL Split
Premijera